Hakkımızda

1980’li yıllarda iş hayatının biraraya getirdiği dört bilişimci arkadaşın 1990’lı yıllarda kurduğu BİMSER ÇÖZÜM, uzun yıllardan beri farklı ölçekteki firmalara yönelik standart iş yazılımlarından, üzerinde çeşitli iş uygulamalarının tasarlanabileceği tam bir çözüm geliştirme platformuna kadar, birbiriyle entegre çalışabilen geniş bir ürün yelpazesini, çeşitli iş alanlarında uzmanlaşmış çözüm ortakları ile birlikte pazara sunuyor.

BİMSER ÇÖZÜM’ün ürünleri, bugün ülkemizin 1000’den fazla seçkin şirketinde, yüzbinlerce profesyonel tarafından kullanılıyor; sağladığı verimlilik ile bu şirketlere rekabet avantajı ve başarı getiriyor.

Söz konusu ürünler, ‘eBA Doküman ve İş Akışı Yönetim Sistemi ( Capture ve Dashboard çözümleri ile  birlikte )’ ‘QDMS Entegre Yönetim Sistemi’, ‘BOYSWEB Bakım/Varlık Yönetim Sistemi’, ‘ENSEMBLE Süreç ve Performans Yönetim Sistemi’ adlı dört ana grup altında toplanıyor.

Başarılarımız;

ISO 9001 ve ISO 25001 ve TS 13298/T1 Kalite Yönetim Sistemlerine sahip Bimser Çözüm, SAP tarafından sertifikalandırılarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiştir. Türkiye’de Bilişim sektörünün nabzını tutan Bilişim 500 araştırmasın’da ise Bimser Çözüm; 2015 yılında “Doküman ve Arşiv Yönetimi Yazılımı” kategorisinde 2’nci, “Türkiye Merkezli Yazılım Üreticisi” kategorisinde ise 18’inci olarak değerlendirilmiştir. Kocaeli Sanayi Odası’nın 8. Sanayi Kuruluşları Sektörel Performans Değerlendirme töreninde ise Bimser Çözüm, Sektörel Performans Büyük Ödülü’nün sahibi olmuştur.